Dostupnosť

VermiFit A

Pomocný rostlinný přípravek

VermiFit A - extrakt z kompostu kalifornských žížal a dalších přírodních látek

Popis


Působení: Přípravek VermiFit A obsahuje živiny v okamžitě přijatelných formách, rostlinné hormony, enzymy, koenzymy, aminokyseliny, sacharidy a mnoho dalších biologicky aktivních látek. Významně podporuje fyziologickou kondici rostlin, což se projevuje lepším příjmem živin kořenovým systémem, vyššími obsahy biogenních prvků v rostlinách (listy, plody), zvýšením výnosů, vyšší kvalitou produkce, výrazným zvýšením obranyschopnosti rostlin a díky tomu i nižším napadením rostlin houbovými chorobami. Žížaly při trávení rostlinné biomasy uvolňují z odumřelých rostlinných buněk nejen živiny v rostlinami okamžitě přijatelných formách, ale i rostlinné hormony, enzymy, koenzymy, aminokyseliny, sacharidy a mnoho dalších biologicky aktivních látek. VermiFit A významně podporuje fyziologickou kondici rostlin, což se v důsledku projevuje lepším příjmem živin kořenovým systémem rostlin, vyššími obsahy biogenních prvků v rostlinách (listy, plody), zvýšením výnosů, vyšší kvalitou produkce, výrazným zvýšením obranyschopnosti rostlin a díky tomu nižším napadením rostlin houbovými chorobami. VermiFit A je určen pro použití v révě vinné a mnoha druzích zeleniny.

 

Ochrana


Oblast použití: Réva vinná


 

 

Použití
Dávka:  Réva vinná: 4-6 l/ha (dávka vody 300 – 600 l/ha), Zelenina: 2-5 l/ha (dávka vody 200 – 600 l/ha)

 

 

 

Balení


Skladovatelnost: 18 měsíců při teplotě 5 - 20°C
Balení: 1 l

 

 

Balení


Termín aplikace: v případě révy vinné působí VermiFit A příznivě na vyváženost kyselin, cukernatost, zvýšení výnosu Vinná réva 2 - 5 aplikací před květem do zaměkání bobulí 4 - 6 l/ha (voda 400 - 600 l/ha) Zelenina 2 – 5 aplikací během vegetace 4 - 6 l/ha (voda 200 - 600 l/ha)
K dodání: celoročně

 

Kategorie uživatelů


Kategorie uživatelů: bez omezení
Prodej: volný

Obchodný názov prípravku VERMIFIT A
Evidenčné číslo prípravku v ČR 4030
Názov účinnej látky Extrakt z vermikompostu kalifornských žížal a další přírodní látky
Biologická funkcia prípravku Pomocný rastlinný prípravok
Formulácia Rastlinný výluh
Aplikácia V prípade viniča pôsobí VermiFit A priaznivo na vyváženosť kyselín, cukornatosť, zvýšenie výnosu Vínna réva 2 - 5 aplikácií pred kvetom do mäknutia bobúľ 4 - 6 l / ha (voda 400 - 600 l / ha) Zelenina 2 - 5 aplikácií počas vegetácie 4 - 6 l / ha (voda 200 - 600 l / ha)
Kompatibilita Pripravok môže byť použitý s väčšinou prípravkov na ochranu rastlín. Neodporúčame miešať s výrazne alkalickými produkty alebo pomocnými látkami s pH viac ako 8 (AquaVitrin, VitiSan, NatriSan, apod.).
Oblasti pôsobenia Réva vinná

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, kúpili tiež

ZÁKAZNÍCI Z ČR