Dostupnosť

VermiFit B balení 5 l

Pomocný rostlinný přípravek

VermiFit B  balení 5 l - extrakt z kompostu kalifornských žížal a dalších přírodních látek

Popis


Působení: Pomocný rostlinný prostředek VermiFit B je výluh z kompostu kalifornských žížal určený pro aplikaci na list. Obsahuje biologicky aktivní látky, např. enzymy, organické kyseliny a aminokyseliny a další látky, které příznivě ovlivňují vitalitu rostlin, vyzrávání a kvalitu produkce a pomáhají překonávat fyziologický stres. Neobsahuje rostlinné živiny v účinném množství, nenahrazuje základní hnojení! Přihnojení jádrovin VermiFitem B má pozitivní vliv na velikost plodů, zvyšuje obsah Mg, Ca, P a dalších látek v plodech a celkově zlepšuje kondici rostlin. Aplikaci doporučujeme od fáze růžového poupěte až do počátku zrání. Při aplikaci do obilovin dochází k zvýšení výnosu a zvýšení obsahu N látek – zvýšení potravinářské jakosti zrna.
 

Ochrana


Oblast použití: Réva vinná, polní plodiny, ovoce


 

 

Použití
Dávka: ovocné dřeviny: 4-6 l/ha (dávka vody 300 - 600 l/ha), 2-5 x od konce kvetení do počátku zrání, ovoce: 4-6 l/ha (dávka vody 200 - 600 l/ha), 2-5 x od konce kvetení do počátku zrání, polní plodiny: 3 l/ha, 2-3 x během vegetace

 

 

 

Balení


Skladovatelnost: 18 měsíců při teplotě 5 - 20°C
Balení: 5 l

 

 

Balení


Termín aplikace: vegetační období
K dodání: celoročně

 

 

 

Kategorie uživatelů


Kategorie uživatelů: bez omezení
Prodej: volný

Obchodný názov prípravku VERMIFIT B
Evidenčné číslo prípravku v ČR 4020
Názov účinnej látky Extrakt z vermikompostu kalifornských žížal a další přírodní látky
Biologická funkcia prípravku Pomocný rastlinný prípravok
Formulácia Rastlinný výluh
Aplikácia Prihnojenie jadrovín VermiFitem B má pozitívny vplyv na veľkosť plodov, zvyšuje obsah Mg, Ca, P a ďalších látok v plodoch a celkovo zlepšuje kondíciu rastlín. Aplikáciu odporúčame od fázy ružového púčika až do začiatku zrenia. Pri aplikácii do obilnín dochádza k zvýšeniu výnosu a zvýšenie obsahu N látok - zvýšenie potravinárskej kvality zrna.
Kompatibilita Pripravok môže byť použitý s väčšinou prípravkov na ochranu rastlín. Neodporúčame miešať s výrazne alkalickými produkty alebo pomocnými látkami s pH viac ako 8 (AquaVitrin, VitiSan, NatriSan, apod.).
Oblasti pôsobenia Vínna réva, kôstkoviny, jadroviny, drobné ovocie

Súvisiace produkty

ZÁKAZNÍCI Z ČR